Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Sıkça Sorulan Sorular…

Tabela montaj hizmetiniz var mı ?

Tabela ürünleri ile ilgili çeşitli ar-ge çalışmaları sonucu şirketimiz ürün hammaddesi ve Antalya Tabela dilerseniz montaj hizmetini de verebilmektedir. Montaj işlemlerinde kar amacı gütmeyen şirketimiz, montaj ekipleriyle başta antalya olmak üzere istenilen bölgede montaj hizmetini sunmaktadır.

Kargo ile gelen ürün neleri içeriyor ?

Tüm ürünlerimiz montaja hazır haliyle gönderilmektedir. Paket içerisinde montaj için gereken parçalar ve montaj şeması da gönderilmektedir. Eğer montajı kendiniz yapmak isterseniz şema yardımıyla kolayca bu işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca teknik ekibimizden de montaj için telefondan destek alabilirsiniz.

Tabelanın zemini nasıl olacak ?

Antalya Tabela tabelanızı montaja hazır hali ile size gönderir. Tabelanın zemini gönderilen ürün içinde yer almaz. Dilerseniz zemin ihtiyacınızı da Antalya Tabela ekibi tarafından giderebilirsiniz. Antalya Tabela size montaja hazır haliyle ürünü, tercihinize göre tabelanın zeminini ve montaj hizmetini sağlayarak, anahtar teslim tabela ihtiyacınızı karşılayabilir.

Tabelanın ölçüsünü nasıl belirlemeliyim ?

Tabelanızın ölçüsü etkili bir tabela için en önemli etkendir. Tabelanın montaj edileceği alan sizin tabelanızın yüksekliğini belirleyecektir. Montaj yapılacak zeminin alınını ekibimizle paylaştığınızda, ekibimiz size en uygun ölçüleri belirtecektir. Ayrıca tabelanın ne kadar bir mesafeden okunacağı gibi teknik bilgiler ışığında size rehberlik edilecektir.

Tabela için gelip keşif yapıyor musunuz ?

Antalya Tabela sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve tasarım hususlarınıza bütünü ile bakabilmek için sizlere ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

Antalya Tabela ajans mı reklam şirketi mi?

Antalya Tabela ajans değildir. Aracı komisyoncu ya da danışmanlık şekliyle çalışmaz. Antalya Tabela bir reklam şirketidir. Kendi ürünleri ve kendi marka değeri vardır. Üreticiden tüketiciye direk satış yaparak müşterilerine rehberlik yapar.